farmOS_land_drawing_tool (1.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Other
te: ఇతర
