farmOS_land_drawing_tool (1.0.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Other
bo: གཞན
