farmOS_land_drawing_tool (1.0.4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Name
hu: Név

en: Icon
hu: Ikon

en: Other
hu: Egyéb

en: other
hu: egyéb
