farmOS_land_drawing_tool (1.0.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Icon
lv: Ikona

en: Other
lv: Citi
