farmOS_land_drawing_tool (1.0.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Icon
tr: Simge

en: Other
tr: Diğer
