farmOS_land_drawing_tool (1.0.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Icon
is: Táknmynd

en: Choose file...
is: Veldu skrá...
