farmOS_land_drawing_tool (1.0.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Icon
jv: Ikon

en: Other
jv: Liyané
