farmOS_land_drawing_tool (1.1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Icon
ar: أيقونة

en: Other
ar: آخر
