farmOS_land_drawing_tool (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Other
el: Άλλο
