farmOS_land_drawing_tool (1.1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Icon
es: Icono

en: Other
es: Otro(s)

en: other
es: otro
