farmOS_land_drawing_tool (1.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Icon
fi: Ikoni

en: Other
fi: Muu
