farmOS_land_drawing_tool (1.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Icon
ja: アイコン

en: Other
ja: その他
