farmOS_land_drawing_tool (1.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ
