farmOS_land_drawing_tool (1.1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Other
vi: Khác
