farmOS_land_drawing_tool (1.1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Other
lt: Kiti
