farmOS_land_drawing_tool (1.1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Icon
sk: Ikona

en: Other
sk: Ostatné
