farmOS_land_drawing_tool (1.1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Icon
uk: Іконка

en: Other
uk: Інше

en: other
uk: інше
