farmOS_land_drawing_tool (1.1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Other
pl: Inne

en: other
pl: Inne
