farmOS_land_drawing_tool (1.1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Other
ta: மற்றவை
