Ultimate Slider (1.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
