Ultimate Slider (1.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
