Fashion and Beauty (1.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
