Ultimate Slider (1.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
