Fashion and Beauty (1.0.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
