Ultimate Slider (1.0.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје
