Fashion and Beauty (1.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
