Ultimate Slider (1.0.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
