Ultimate Slider (1.0.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale
