Fashion and Beauty (1.0.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
