Ultimate Slider (1.0.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Logo
hu: Logó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása
