Fashion and Beauty (1.0.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
