Ultimate Slider (1.0.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
