Fashion and Beauty (1.0.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Page Title
az: Səhifə başlığı
