Fashion and Beauty (1.0.4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
