Ultimate Slider (1.0.4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Number of slides
nl: Aantal slides

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Show Slideshow
nl: Slideshow tonen
