Ultimate Slider (1.0.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
