Ultimate Slider (1.0.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
