Ultimate Slider (1.0.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
