Ultimate Slider (1.2.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
