Ultimate Slider (1.2.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Read more
he: קראו עוד

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
