Ultimate Slider (1.2.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
