Ultimate Slider (1.2.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
