Ultimate Slider (1.2.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Number of slides
kn: ಸ್ಲೈಡುಗಳ ಸಂಖ್ಯೆ
