Ultimate Slider (1.2.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
