Ultimate Slider (1.2.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
