Ultimate Slider (1.2.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Read more
pt: Leia mais

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Number of slides
pt: Número de slides

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Show Social Icons
pt: Mostrar ícones Sociais

en: Show Slideshow
pt: Mostrar apresentação de slides
