Fashion and Beauty (1.2.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Logo
te: చిహ్నం
