Fashion and Beauty (1.2.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
