Ultimate Slider (1.2.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
