Ultimate Slider (1.2.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio
